”Діти можуть все те, що дорослі, тільки значно краще…”  Ізидор Доскоч

m
НовиниУ Києві презентували перший у світі мобільний додаток з українською класичною музикою

У Києві презентували перший у світі мобільний додаток з українською класичною музикою

Мобільний додаток представили 20 жовтня на пресконференції, передає Укрінформ.

Так, додаток Ukrainian Live Classic доступний для скачування на Google Play Market та Apple Store та є безкоштовним для користувачів.

Розробку додатку підтримав Український культурний фонд.

Як відомо, у додатку можна обирати музику за стилями, епохами, композиторами тощо. Проєкт двомовний, головною версією є англійська.

“Аудиторія мобільних додатків – це насамперед молоде покоління, яке дуже звертає увагу на естетичний вигляд. Тому доступ до музики легкий і яскравий. Візуальна частина презентує близько 40 композиторів, кожен з яких має своє яскраве оформлення, барви і звукову музичну хвилю – лінійний дизайн, який представляє музику кожного композитора”, – повідомив координатор проєкту Володимир Ольшанський.

Засновники проєкту зазначають, що до сьогодні не існувало у вільному доступі сервісу, в якому можна знайти українську класичну музику.

Джерело

Народна хорова капела “Зоринка” – 25-тиразовий лауреат багатьох найпрестижніших міжнародних конкурсів (Австрія, Болгарія, Греція, Італія, Молдова, Німеччина, Польща, Росія, Словаччина, Угорщина, Чехія), володар двох срібних та однієї бронзової медалей на Всесвітній хоровій олімпіаді в Австрії.

Слідкуйте за нами
Z O R Y N K A